Reklama na internetu Kontaktujte nás
Vytisknout stránku
Telefon: +420 776 376 815

Internetová reklama

Internetová reklama je nejrychlejším způsobem, jak přivést na vaše webové stránky návštěvníky. Současný internet je příliš velký na to, aby se na něm uchytil webový projekt bez podpory placené inzerce. Pomocí vhodně zvolené kombinace reklamy ve vyhledávačích, kontextové, bannerové reklamy a direct e-mailu můžete získat právě ty návštěvníky které potřebujete.

Proč internetovou reklamu právě od nás?

S internetovou reklamou máme několikaleté zkušenosti. Ty se týkají jak malých kampaní s rozpočtem několika tisíc, tak velkých se statisícovými rozpočty. Vždy nám přitom záleží na efektivitě, proto se u každé kampaně snažíme měříme přímý přínos pro klienta (cenu za získání jednoho zíkazníka). Na neefektivní kampaně vás upozorníme - záleží nám na vaší spokojenosti.

Reklama je nedílnou součástí úspěšné strategie e-podnikání. I sebelepší internetový projekt zkrachuje, pokud se o něm nedozví dostatečný počet uživatelů internetu.

Chcete vědět více?

Chcete vědět jak probíhá návrh a správa reklamních kampaní? Jak vyhodnocujeme efektivitu jednotlivých reklamních kanálů, nebo který reklamní kanál je pro vás ten nejvhodnější?

Kontaktujte nás na telefonu +420 511 115 119, nebo mailem [email protected]vista.cz. Obratem se s vámi spojíme a sestavíme vám nabídku podle vašich potřeb.

Kontaktujte nás

PPC - pay per click systémy

Systém reklamy kdy zadavatel zaplatí pouze za přivedené návštěvníky, nikoli za zobrazení. Jedná se zejména o reklamu ve vyhledávačích.

Bannerová reklama

Typické "reklamní proužky", ale i další grafické reklamní formáty. Platí se obvykle za počet zobrazení.

Zavřít

Červeně vyznačená pole je nutné vyplnit.